Gerçek Otobüs...

Gerçek Otobüs Oyunu İndir (18 Wheels of Stell Pedal to the Metal Turkey Map)

1 1930

Gerçek Otobüs Oyunu

Otobüs oyununu hepimiz çok severiz. Bu sevme oranı oyunun kalitesine bağlıdır. 18 Wheels of Stell Pedal to the Metal oyunu da çok güzel otobüs oyunlarından biridir. İşte bizim yaptığımız bu oyunu daha da güzelleştirmek amacı ile Türkiye haritasını eklemek olmuştur.

Bu yama ile birlikte gelen yeni tırlar bizlere çok tanıdık olmuş. Ayrıca Kamil koç,Pamuk kale gibi otobüs firmaları da oyun içerisindeki firmalar ile yer değişmiş. Yeni tırlardan birkaç tanesinin isimleri şu şekilde; Mercedes-Benz O403, Travego , Yeni Tourizmo ve Scania, Volvo, Renault, MAN.

Pes 2008 Tek Link İndir

Oyunun indirme linki;
http://uploaded.to/file/4czrmvo3 

Türkiye Haritasının Linki;
http://uploaded.to/file/nsa0w7uc 

Gerçek otobüs oyunu ve Türkiye haritasının kurulumu

Arkadaşlar öncelikle yukarıda verdiğim iki linkide indirin. Yukarıdaki açıklamada da belirtildiği gibi bunlardan biri oyunun orjinal dosyası ve içerisinde bulunan crack dosyasından oluşmaktadır. Bir diğeri ise Türkiye haritasının linkidir. Kısaca ilk adımda iki linki birlikte indirerek kuruluma hazır hale getirelim. Böylece zaman kazanmış oluruz.

İkinci adıma gelince asıl kurulum işlemine başlıyoruz. İlk olarak tahmin edebileceğiniz gibi oyunu kuruyoruz. Daha sonra full yapabilmek için yapmız gereken işlem crack adımını oluşturuyor. İşlem adımlarını takip ederek hazır hale getirin.

Şimdi ki işlem karışık görünen ama bir o kadar da basit bir işlem olacaktır sizler için. Bundan kastettiğim Türkiye haritasını oyunumuza monta etmektir. Bu yamanın içindeki talimatlar sizi gerektiği gibi kolayca yönlendirecektir. Rehberi mutlaka takip edin.

Gerçek Otobüs Oyunundan kareler;

Gerçek Otobüs OyunuGerçek Otobüs OyunuGerçek Otobüs OyunuGerçek Otobüs Oyunu

Oyunda Gereken Bazı ip uçları

Unutmadan söylemek gerekirse Türkiye haritasını kurmadan oyunu en az bir kez açıp kapatın. Daha sonra haritada bulunan yamayı kurup oyuna tekrar girin. Bu sayede oluşan açık sizi oyundan atmayı büyük ölçüde önleyecektir. İşletim sisteminiz ve sistem donanımınız bu oranı etkilese de çok önemli bir etken gibi görünmüyor. Oyuna başlarken yeni oyun değil kayıtlı oyun sekmesini seçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte bazı getirileri var. Oyunda ilk önce daha fazla para ile başlıyorsunuz. Bunun yanında bir kaç tane garajınızda hazır tır ile oyuna başlama şansınız oluyor. Çok nadirde görülse oyun Türkiye haritası ile çalışmıyor. Bu şekilde bir olumsuz sonuç elde ederseniz en azından oyunu silin ve tekrardan kurun. Ancak bu kez Türkiye haritasını yapmayın. Oyun içerisinde gelen tırlar size eşlik edecektir.

Aranan Kelimeler:

  • otobus oyunu indir
  • gercek otobus oyunu indir
  • gerçek otobüs oyunu indir gezginler
  • gerçek otobüs oyunu indir full
  • otob?s oyunu indir
  • ahmet turan otobüs oyunu indir
  • otobüs oyunu indir gezginler
  • gerçek otobüs oyunu full indir
  • otobüs oyunları indir
  • gerçek otobüs oyunu

1 COMMENT

Leave a Reply